Vespa 50
Vespa 50 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 2.6 KM przy 4500 obr./min. Masa: 67.5 kg.
Lata produkcji
1990
Moc maksymalna
2.6 KM przy 4500 obr./min
Masa
67.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 38.4 x 43 mm |
| Stopień sprężania | 7.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem with centrifugal fan |
| Układ zapłonowy | 4 Pole flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 2.6 KM przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 3 Speed mesh gears |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel with streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna shock absorber with rubber elements |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna shock absorber |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75 x 9" |
| Opona tylna | 2.75 x 9" |
Wymiary i masa
| Masa | 67.5 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 5.6 L / 5.7 L |
| Prędkość maks. | 40 km/h /29 mph |
Pozostałe dane
| Mixture | 1:50 |
|---|---|
| Carburettor | Dell'Orto 14 |
| Akumulator | 2 x 6V - 9.5 Ah batteries |
| Spark Plug | Bosch W225 T1 |
| Gear ratios | 1st 22.33 / 2nd 12.56 /3rd 7.95:1 |
| Wheels | Pressed steel flanges |
| Prześwit | 210 mm |
| Consumption average | 1.5 L/100 km / 66.7 km/l / 157 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 40 km/h /29 mph |