Vespa 946
Vespa 946 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 3 valve. Maksymalny moment obrotowy: 10.7 Nm / 1.09 kgf-m / 7.89 ft/lb przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2013-14
Pojemność
125 ccm
Moment obrotowy
10.7 Nm / 1.09 kgf-m / 7.89 ft/lb przy 6500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 3 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 946 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-14 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 3 valve |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 52 mm x 68.6 mm |
| Układ chłodzenia | Forced Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Elektryczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 10.7 Nm / 1.09 kgf-m / 7.89 ft/lb przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifuge with vibration dampers |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT, twist and go |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Steel and aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single sided link arm with coil spring and dual action Amortyzator centralny absorber |
| Zawieszenie tylne | Gas unit with regulowane napięcie wstępne in four positions, horisontally mounted with progressive lever system. |
| Hamulce przednie | 200 mm Tarcza, hydraulicznaally operated, ABS with traction control |
| Hamulce tylne | 200 mm Tarcza, hydraulicznaally operated, ABS with traction control |
| Opona przednia | 120/70 - 12" |
| Opona tylna | 130/70 - 12" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L |
| Prędkość maks. | 92 km/h / 57 mph |
Pozostałe dane
| Max Power at driveshaft | 11.6 KM przy 8250 obr./min |
|---|---|
| Consumption average | 1.5 L/100 km / 66 km/l / 155 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 92 km/h / 57 mph |