Vespa 946 Bellisima 150
Vespa 946 Bellisima 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 155 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, catalytic converter, EFI, SOHC, 3 valves.
Lata produkcji
2014
Pojemność
155 ccm
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, catalytic converter, EFI, SOHC, 3 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa 946 Bellisima 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, catalytic converter, EFI, SOHC, 3 valves |
|---|---|
| Pojemność | 155 ccm |
| Układ chłodzenia | Forced Chłodzenie powietrzem system |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifuge with vibration dampets |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT, twist and go |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Metal body with welded reinforcements and aluminiowa elements |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single link arm with coil spring and dual-action hydrauliczna shock absorber |
| Zawieszenie tylne | Coil spring with regulowane napięcie wstępne, mono shock with progressive lever system |
| Hamulce przednie | 220 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-12 in. |
| Opona tylna | 130/70-12 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L |
| Prędkość maks. | 93 km/h / 57 mph |
Pozostałe dane
| Production | Limited to 100 units |
|---|---|
| Fuel System | Port Injected injection |
| Braking System | ABS, 2 channels, with ASR system |
| Consumption (up to) | 2.0 L/100 km / 50 km/l / 117 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 93 km/h / 57 mph |