Vespa ET2 50
Vespa ET2 50 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 5.1 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 4.4 Nm / 0, 45 kgf-m / 3.2 ft/lb przy 6500 obr./min. Masa: 92 kg.
Lata produkcji
1996-00
Moc maksymalna
5.1 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
4.4 Nm / 0, 45 kgf-m / 3.2 ft/lb przy 6500 obr./min
Masa
92 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa ET2 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1996-00 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 40 x 39.3 mm |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | Elektryczny |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 5.1 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 4.4 Nm / 0, 45 kgf-m / 3.2 ft/lb przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Centrifugal Automatyczna gearbox |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Loadbearing pressed sheet steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna single shock |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna single shock |
| Hamulce przednie | 200 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 110 mm Bęben |
| Opona przednia | 100/80-10" |
| Opona tylna | 120/70-10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1280 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 92 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L |
| Prędkość maks. | 45 km/h / 28 mph |
Pozostałe dane
| Mixture | Automatyczna mixing |
|---|---|
| Carburetor | Weber / Dell'Orto / Mikuni 2-phase |
| Wheels | Pressed die cast aluminiowa alloy |
| Consumption average | 3.6 L/100 km / 28 km/l / 65 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 45 km/h / 28 mph |
| Kolory | White, Pearl white, Seafoam green, Blue, Dragon red, Alabaster |
| Review | Motorcycle.com |