Vespa ET4 50
Vespa ET4 50 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 3.4 KM przy 6500 obr./min. Masa: 96 kg.
Lata produkcji
2000-05
Moc maksymalna
3.4 KM przy 6500 obr./min
Masa
96 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa ET4 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-05 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 39 x 41.8 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny capacitive (CDI) |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 3.4 KM przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Loadbearing pressed sheet steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna single shock |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna single shock |
| Hamulce przednie | 200 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 110 mm Bęben |
| Opona przednia | 100/80-10" |
| Opona tylna | 120/70-10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1280 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 96 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L |
| Prędkość maks. | 45 km/h / 28 mph |
Pozostałe dane
| Compression | 11.1:1 |
|---|---|
| Carburetor | Weber / Dell'Orto / Mikuni 2-phase |
| Spark Plug | NGK CR9EB / NGK CR9EIX |
| Wheel Base | 1280 mm |
| Wheels | Pressed die cast aluminiowa alloy |
| Prędkość maksymalna | 45 km/h / 28 mph |