Vespa GTS 125 Super
Vespa GTS 125 Super to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Four strike, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 15 KMprzy 9750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12.2 Nm / 1.24 kgf-m / 12.2 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 148 kg.
Lata produkcji
2009
Moc maksymalna
15 KMprzy 9750 obr./min
Moment obrotowy
12.2 Nm / 1.24 kgf-m / 12.2 Nm przy 7500 obr./min
Masa
148 kg
Typ silnika
Four strike, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa GTS 125 Super |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Four strike, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 57 x 48.6 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny inductive Tarczaharge |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KMprzy 9750 obr./min |
| Moment obrotowy | 12.2 Nm / 1.24 kgf-m / 12.2 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna dry clutch with dampers |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Sheet metal with welded reinforcements |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single arm 2-chamber hydrauliczna shock absorber |
| Zawieszenie tylne | 2 x shock absorbers with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 220mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-12" |
| Opona tylna | 130/70-12" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 148 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.2 L |
| Prędkość maks. | 105 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Fuel system | Port injected Alfa/N type with lambda closed loop control |
|---|---|
| Akumulator | 6V AC |
| Max | Automatyczna |
| Gears | CVT transmission with torque support, "twist and go" |
| Wheels | Alloy, two tone |
| Consumption average | 2.6 L/100 km / 38.3 km/l / 90 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 105 km/h / 65 mph |