Vespa GTS 125 Super Sport
Vespa GTS 125 Super Sport to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 14.9 KM przy 9750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12 Nm / 1.2 kgf-m / 8.86 ft/lb przy 7500 obr./min. Masa: 158 kg.
Lata produkcji
2012-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
14.9 KM przy 9750 obr./min
Moment obrotowy
12 Nm / 1.2 kgf-m / 8.86 ft/lb przy 7500 obr./min
Masa
158 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa GTS 125 Super Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 mm x 48.6 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elektryczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 14.9 KM przy 9750 obr./min |
| Moment obrotowy | 12 Nm / 1.2 kgf-m / 8.86 ft/lb przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifuge with damper buffers |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT with torque server |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Sheetmetal body with welded reinforcements |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single arm, dual chamber hydrauliczna shock absorber with coaxial spring |
| Zawieszenie tylne | Two dual effect shock absorbers with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 220 mm stainless steel Tarcza, hydraulicznaally operated |
| Hamulce tylne | Single 220 mm stainless steel Tarcza, hydraulicznaally operated |
| Opona przednia | 110/70-R12" |
| Opona tylna | 130/70-R12" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 158 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.2 L |