Vespa GTS 150 i-get
Vespa GTS 150 i-get to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 15 KM przy 8250 obr./min.
Lata produkcji
2017-
Moc maksymalna
15 KM przy 8250 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa GTS 150 i-get |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 58.7 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny variable advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM przy 8250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna centrifugal dry clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Twist and go CVT with torque server |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pressed steel sheetmetal with welded reinforcements |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single arm suspension with coil spring and hydrauliczna shock absorber |
| Zawieszenie tylne | Double hydrauliczna shock absorbers with regulowane napięcie wstępne with 4 settings |
| Hamulce przednie | Single 220 mm stainless steel Tarcza, hydraulicznaally operated |
| Hamulce tylne | Single 220 mm stainless steel Tarcza, hydraulicznaally operated |
| Opona przednia | 120/70-12, Tubeless |
| Opona tylna | 130/70-12, Tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Zbiornik paliwa | 7 L / 1.5 Imp gal |
Pozostałe dane
| Make Model. | Vespa GTS 150 i-get |
|---|---|
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
| Emissions Compliance | Euro 4 |
| MaxTorque | 14 Nm / 1.43 kgf-m / 10.3 ft-lb przy 6500 obr./min |