Vespa GTS 300 HPE SuperTech
Vespa GTS 300 HPE SuperTech to motocykl drogowy o pojemności skokowej 278 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 23.8 KM przy 8250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 26 Nm przy 5250 obr./min. Masa: 148 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
278 ccm
Moc maksymalna
23.8 KM przy 8250 obr./min
Moment obrotowy
26 Nm przy 5250 obr./min
Masa
148 kg
Typ silnika
Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa GTS 300 HPE SuperTech |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 278 ccm |
| Średnica x skok | 75 mm x 63 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Magneti Marelli MIUG4 ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 23.8 KM przy 8250 obr./min |
| Moment obrotowy | 26 Nm przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifuge with damper buffers |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT with torque server |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Sheet metal body with welded reinforcements |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single sided form with shock |
| Zawieszenie tylne | Mono shock |
| Hamulce przednie | Single 220 mm Tarcza - ABS/ASR |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza - ABS/ASR |
| Opona przednia | 120/70 - 12 |
| Opona tylna | 130/70 - 12 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 790 mm |
|---|---|
| Masa | 148 kg |
| Zbiornik paliwa | 7 L |