Vespa GTS 300 Notte
Vespa GTS 300 Notte to motocykl drogowy o pojemności skokowej 278 ccm. Jednostka napędowa: Four strike Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 21.5 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 22.3 Nm / 2.27 kgf-m / 16.45 ft/lb przy 5250 obr./min. Masa: 158 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
278 ccm
Moc maksymalna
21.5 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
22.3 Nm / 2.27 kgf-m / 16.45 ft/lb przy 5250 obr./min
Masa
158 kg
Typ silnika
Four strike Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa GTS 300 Notte |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Four strike Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 278 ccm |
| Średnica x skok | 75 mm x 63 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elektryczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 21.5 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 22.3 Nm / 2.27 kgf-m / 16.45 ft/lb przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifuge with damper buffers |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT with torque server |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Sheetmetal body with welded reinforcements |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single arm, dual chamber hydrauliczna shock absorber with coaxial spring |
| Zawieszenie tylne | Duel effect shock absorbers with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 220 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/70-R12" |
| Opona tylna | 130/70-R12" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 158 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.2 L |
| Prędkość maks. | 129 km/h / 80 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 3.5 L/100 km / 28 km/l / 67 US mpg |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 129 km/h / 80 mph |