Vespa GTS 310
Vespa GTS 310 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 310 ccm. Jednostka napędowa: 1-cylinder, Czterosuw, 4-valve, HPE. Moc maksymalna wynosi 25 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28.9 Nm przy 5250 obr./min. Masa: 163 kg.
Lata produkcji
2025
Pojemność
310 ccm
Moc maksymalna
25 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
28.9 Nm przy 5250 obr./min
Masa
163 kg
Typ silnika
1-cylinder, Czterosuw, 4-valve, HPE
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa GTS 310 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | 1-cylinder, Czterosuw, 4-valve, HPE |
|---|---|
| Pojemność | 310 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 25 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 28.9 Nm przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna centrifugal dry clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Automatyczna CVT |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Self-supporting body made of sheet steel components |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Trailed single-sided short Wahacz with anti-dive system |
| Zawieszenie tylne | Drivetrain, Wahacz, two hydrauliczna struts; napięcie wstępne sprężyny regulowane |
| Hamulce przednie | Single 220 mm Tarcza, hydrauliczna |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, hydrauliczna |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 - 12M/C 51P, TL |
| Opona tylna | 130/70 - 12M/C 51P, TL |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 163 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 5+ |
|---|---|
| Front Wheel | 3.00 x 12, aluminiowa |
| Rear Wheel | 3.00 x 12, aluminiowa |