Vespa GTV 250
Vespa GTV 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 244 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 22 KM przy 8250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20.2 Nm / 2.06 kgf-m / 14.9 ft/lb przy 6500 obr./min. Masa: 151 kg.
Lata produkcji
2007-
Pojemność
244 ccm
Moc maksymalna
22 KM przy 8250 obr./min
Moment obrotowy
20.2 Nm / 2.06 kgf-m / 14.9 ft/lb przy 6500 obr./min
Masa
151 kg
Typ silnika
Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa GTV 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 244 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 60 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 22 KM przy 8250 obr./min |
| Moment obrotowy | 20.2 Nm / 2.06 kgf-m / 14.9 ft/lb przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT, twist and go |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel, streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single arm with dual acting hydrauliczna shock and co-axial sping |
| Zawieszenie tylne | 2 x double action shock absorbers with regulowane pre-load |
| Hamulce przednie | Single 220 mm stainless steel Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm stainless steel Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-12 |
| Opona tylna | 130/70-12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 151 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.2 L |
| Prędkość maks. | 122 km/h / 76 mph |
Pozostałe dane
| Wheels | Cast alloy |
|---|---|
| Reserve | 2.0 L / 2.0 L |
| Consumption Average | 2.6 L/100 km / 39 km/l / 92 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 122 km/h / 76 mph |