Vespa P 200E
Vespa P 200E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 198 ccm. Jednostka napędowa: Two Jednocylindrowy,. Moc maksymalna wynosi 12.5 KM przy 5700 obr./min. Masa: 108 kg.
Lata produkcji
1977-82
Pojemność
198 ccm
Moc maksymalna
12.5 KM przy 5700 obr./min
Masa
108 kg
Typ silnika
Two Jednocylindrowy,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa P 200E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977-82 |
Silnik
| Typ silnika | Two Jednocylindrowy, |
|---|---|
| Pojemność | 198 ccm |
| Średnica x skok | 66.5 x 57 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Tarcza valve |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 12.5 KM przy 5700 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , grip-shift, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel, streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Coil spring with hydrauliczna shock absorber, double effect |
| Zawieszenie tylne | Coil spring with hydrauliczna shock absorber, double effect |
| Hamulce przednie | 125 mm Bęben, expanding type |
| Hamulce tylne | 127 mm Bęben, expanding type |
| Opona przednia | 3.5 x 10" |
| Opona tylna | 3.5 x 10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1235 mm |
|---|---|
| Masa | 108 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L / 7.6 L |
| Prędkość maks. | 110 km/h / 68 mph |
Pozostałe dane
| Compression | 9.8:1 |
|---|---|
| Carburetor | Dell'Orto SI 24/24 E |
| Fuel Mixture | 1:50 |
| Akumulator | 12V 9Ah |
| Spark Plug | NGK - B6ES |
| Gear Ratios | 1st 13.42 / 2nd 9.13 / 3rd 6.32 / 4th 4.71:1 |
| Wheels | Interchangeable, split rim |
| Prześwit | 225 mm |
| Promień skrętu | 1650 mm |
| Reserve | 2.1 L / 2.1 L |
| Consumption average | 3 L/100 km / 33 km/l / 78 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 110 km/h / 68 mph |