Vespa P80
Vespa P80 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 79 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 6 KM przy 7000 obr./min.
Lata produkcji
1981-90
Pojemność
79 ccm
Moc maksymalna
6 KM przy 7000 obr./min
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa P80 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981-90 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 79 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem with centrifugal fan |
| Układ zasilania | Rotary valve |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 6 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Oil bath, multi plate |
|---|---|
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel with streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Trailing arm, coil spring, damper |
| Zawieszenie tylne | Coil spring, damper |
| Hamulce przednie | 150 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 150 mm Bęben |
| Opona przednia | 3 x 10" |
| Opona tylna | 3 x 10" |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 8.0 L / 7.9 L |
|---|
Pozostałe dane
| Mixture | 1:50 |
|---|---|
| Carburettor | Dell'Orto SHB 16/10 |
| Akumulator | 1 x 6V - 9.5 Ah batteries |
| Spark Plug | NGK B6ES |
| Wheels | Pressed steel flanges, interchangeable |
| Source | Databikes, Wikipedia |