Vespa PK 125
Vespa PK 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 6 KM. Masa: 87 kg.
Lata produkcji
1982-85
Moc maksymalna
6 KM
Masa
87 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa PK 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-85 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Średnica x skok | 55 x 51 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, centrifugal fan |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 6 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , grip-shift, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel, streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.0 x 10" |
| Opona tylna | 3.0 x 10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1175 mm |
|---|---|
| Masa | 87 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.2 L / 6.1 L |
| Prędkość maks. | 92 km/h / 57 mph |
Pozostałe dane
| Compression | 9.5:1 |
|---|---|
| Carburetor | Dell'Orto SHB 19/19E |
| Fuel Mixture | 1:50 |
| Spark Plug | NGK BR6HS, Marelli CW7N, Champion L86, Bosch W 225 T1 |
| Gear Ratios | 1st 14.74 / 2nd 19.80 / 3rd 7.06 / 4th 5.31:1 |
| Wheels | Interchangeable |
| Prześwit | 252 mm |
| Reserve | 1.2 L / 1.1 L |
| Consumption Average | 2.1 L/100 km / 48 km/l / 111 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 92 km/h / 57 mph |