Vespa PK 50 Models
Vespa PK 50 Models to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 3.7 KM przy 7000 obr./min. Masa: 77 kg.
Lata produkcji
1982-93
Moc maksymalna
3.7 KM przy 7000 obr./min
Masa
77 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa PK 50 Models |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-93 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 38.4 x 43 mm |
| Stopień sprężania | 9.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem with centrifugal fan |
| Układ zasilania | Rotary valve |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 3.7 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Oil bath, multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , grip shift |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel with streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Trailing arm, coil spring, damper |
| Zawieszenie tylne | Coil spring, damper |
| Hamulce przednie | 150 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 150 mm Bęben |
| Opona przednia | 3 x 10" |
| Opona tylna | 3 x 10" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1175 mm |
|---|---|
| Masa | 77 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.2 L / 6.1 L |
| Prędkość maks. | 70 km/h / 43.5 mph |
Pozostałe dane
| Mixture | 1:50 |
|---|---|
| Carburettor | Dell'Orto SHB 16/10 |
| Akumulator | 1 x 6V - 9.5 Ah batteries |
| Spark Plug | Bosch W225 T1 |
| Gear Ratios | 1st 26.88 / 2nd 17.74 / 3rd 12.78 / 4th 9.62:1 |
| Wheels | Pressed steel flanges, interchangeable |
| Prześwit | 252 mm |
| Reserve | 1.2 L / 1.2 L |
| Consumption Average | 3.5 L/100 km / 29 km/l / 68 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 70 km/h / 43.5 mph |