Vespa Primavera 125
Vespa Primavera 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder, SOHC, 3 valve. Moc maksymalna wynosi 10.6 KM przy 7700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.4 Nm / 1.06 kgf-m / 7.7 ft-lbs przy 6500 obr./min. Masa: 115 kg.
Lata produkcji
2018
Moc maksymalna
10.6 KM przy 7700 obr./min
Moment obrotowy
10.4 Nm / 1.06 kgf-m / 7.7 ft-lbs przy 6500 obr./min
Masa
115 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder, SOHC, 3 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa Primavera 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder, SOHC, 3 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 52 x 58.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.6 KM przy 7700 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.4 Nm / 1.06 kgf-m / 7.7 ft-lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifugal with vibration dampers |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Sheet metal body with welded reinforcements |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single arm with coil spring and dual action mono shock absorber |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Stainless steel Tarcza, 200 mm, hydraulicznaally operated |
| Hamulce tylne | Bęben, 140 mm, mechanically operated |
| Opona przednia | 110/70-12 |
| Opona tylna | 20/70-12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1340 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm. |
| Masa | 115 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L / 7.9 L |
| Prędkość maks. | 64 km/h / 40 mph |
Pozostałe dane
| Fuel system | Wtrysk paliwa |
|---|---|
| Układ wydechowy | Catalytic converter |
| Norma emisji | Euro 4 |
| Wheels | Die-cast aluminiowa alloy |
| Front Rim | 2.50 x 12 |
| Rear Rim | 3.00 x 12 |
| Average Consumption | 3.1 L/100 km / 32 km/l / 75 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 64 km/h / 40 mph |