Vespa Primavera 150
Vespa Primavera 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 155 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder, SOHC, 3 valve. Moc maksymalna wynosi 12.7 KM przy 7750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12.8 Nm / 1.3 kgf-m / 12.7 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
155 ccm
Moc maksymalna
12.7 KM przy 7750 obr./min
Moment obrotowy
12.8 Nm / 1.3 kgf-m / 12.7 Nm przy 6500 obr./min
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder, SOHC, 3 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa Primavera 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder, SOHC, 3 valve |
|---|---|
| Pojemność | 155 ccm |
| Średnica x skok | 58 x 58.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 12.7 KM przy 7750 obr./min |
| Moment obrotowy | 12.8 Nm / 1.3 kgf-m / 12.7 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifugal with vibration dampers |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Auto, twist and go |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Sheet metal body with welded reinforcements |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single arm with coil spring and dual action mono shock absorber |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Stainless steel Tarcza, 200 mm, hydraulicznaally operated |
| Hamulce tylne | Bęben, 140 mm, mechanically operated |
| Opona przednia | 110/70-12 |
| Opona tylna | 20/70-12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1340 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm. |
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L / 7.9 L |
| Prędkość maks. | 95 km/h / 59 mph |
Pozostałe dane
| Fuel system | Elektroniczny Wtrysk paliwa |
|---|---|
| Układ wydechowy | Catalytic converter |
| Norma emisji | Euro 4 |
| Wheels | Die-cast aluminiowa alloy |
| Front Rim | 2.50 x 12 |
| Rear Rim | 3.00 x 12 |
| Average Consumption | 2.0 L/100 km / 49.7 km/l / 117 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 95 km/h / 59 mph |