Vespa PX 125
Vespa PX 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 12 KM przy 6600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.6 Nm / 1.0 kgf-m / 7.1 ft/lb przy 6000 obr./min. Masa: 95 kg.
Lata produkcji
2003-07
Moc maksymalna
12 KM przy 6600 obr./min
Moment obrotowy
9.6 Nm / 1.0 kgf-m / 7.1 ft/lb przy 6000 obr./min
Masa
95 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa PX 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-07 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Średnica x skok | 52.5 x 57 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, centrifugal fan |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 12 KM przy 6600 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.6 Nm / 1.0 kgf-m / 7.1 ft/lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , grip-shift, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Direct drive |
Podwozie
| Rama | Pressed sheet steel, streamlined Rama samonośna structure |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Link arm with coil spring and dual action hydrauliczna shock absorber |
| Zawieszenie tylne | Engine and transmission serve as Wahacz, dual action shock absorber |
| Hamulce przednie | 200 mm Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | 150 mm expanding Bęben |
| Opona przednia | 110/70-11 |
| Opona tylna | 120/70-11 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1260 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 95 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L / 7.9 L |
| Prędkość maks. | 90 km/h / 56 mph |
Pozostałe dane
| Fuel Mixture | 1:50 |
|---|---|
| Wheels | Alloy |
| Reserve | 2.5 L / 2.5 L |
| Consumption average | 2.7 L/100 km / 37 km/l / 87 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 90 km/h / 56 mph |
| Kolory | Midnight blue, Excalibur silver, Black |