Vespa Sprint 50 Notte
Vespa Sprint 50 Notte to motocykl drogowy o pojemności skokowej 49 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder, SOHC, 4 valve, catalytic converter. Moc maksymalna wynosi 4.1 KM. Maksymalny moment obrotowy: 3.5 Nm / 0.36 kgf-m / 2.6 ft-lbs. Masa: 115 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
49 ccm
Moc maksymalna
4.1 KM
Moment obrotowy
3.5 Nm / 0.36 kgf-m / 2.6 ft-lbs
Masa
115 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder, SOHC, 4 valve, catalytic converter
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vespa Sprint 50 Notte |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder, SOHC, 4 valve, catalytic converter |
|---|---|
| Pojemność | 49 ccm |
| Średnica x skok | 39 x 41.8 mm mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 4.1 KM |
| Moment obrotowy | 3.5 Nm / 0.36 kgf-m / 2.6 ft-lbs |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna, dry centrifugal with vibration dampers |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Sheet metal body with welded reinforcements |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single arm with coil spring and dual action mono shock absorber |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Stainless steel Tarcza, 200 mm, hydraulicznaally operated |
| Hamulce tylne | Bęben, 140 mm, mechanically operated |
| Opona przednia | 110/70-11 |
| Opona tylna | 20/70-11 in., tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1340 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm. |
| Masa | 115 kg |
| Zbiornik paliwa | 7 L |
| Prędkość maks. | 64 km/h / 40 mph |
Pozostałe dane
| Fuel system | Wtrysk paliwa |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Wheels | Die-cast aluminiowa alloy |
| Front Rim | 2.50 x 11 in. |
| Rear Rim | 3.00 x 11 |
| Average Consumption | 3.1 L/100 km / 32 km/l / 75 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 64 km/h / 40 mph |