Victory Boardwalk
Victory Boardwalk to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1731 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder, hydrauliczna lifters & cam Łańcuch adjusters. Masa: 306.2 kg.
Lata produkcji
2013-14
Pojemność
1731 ccm
Masa
306.2 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder, hydrauliczna lifters & cam Łańcuch adjusters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Boardwalk |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-14 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder, hydrauliczna lifters & cam Łańcuch adjusters |
|---|---|
| Pojemność | 1731 ccm |
| Średnica x skok | 101x108mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny , Fuel, Injectionwith45mmthrottlebodies |
| Rozrusznik | -Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon fiber reinforced Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm, Conventional Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tube gas |
| Hamulce przednie | 2x300mm x 5mm pływająca rotor with 4-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single300mm x 5mm pływająca rotor with 2-piston caliper |
| Opona przednia | Metzeler ME880, 130/90 16 TL 67H |
| Opona tylna | Metzeler ME880, 150/80 B16 TL 71H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1646 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 657.9 mm. |
| Masa | 306.2 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Dual staggered slash-cut with common volume |
|---|---|
| Pojemność oleju | 5.0 qts/4.75L |
| Charging System | 38 amps max output |
| Akumulator | 12 volts/18 amp hours |
| Prześwit | 119 mm |
| GVWR | 522.2 kg |