Victory Cross Country
Victory Cross Country to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 1731 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters. Moc maksymalna wynosi 96.9 KM/ 71.3 k, W. Maksymalny moment obrotowy: 153Nm/ 15.6 kg-m. Masa: 347 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
1731 ccm
Moc maksymalna
96.9 KM/ 71.3 k, W
Moment obrotowy
153Nm/ 15.6 kg-m
Masa
347 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Cross Country |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters |
|---|---|
| Pojemność | 1731 ccm |
| Średnica x skok | 101x108mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny , Fuel, Injectionwith45mmthrottlebodies |
| Rozrusznik | -Elektryczny |
| Moc maksymalna | 96.9 KM/ 71.3 k, W |
| Moment obrotowy | 153Nm/ 15.6 kg-m |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon fiber reinforced Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm, Conventional Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tubegas forgedandcastaluminiowaw/rising-ratelinkagel, napięcie wstępneregulowanespring |
| Hamulce przednie | 2x 300mmpływającarotor3 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 130/70 R18 |
| Opona tylna | 180/60 R16 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 667 mm |
|---|---|
| Masa | 347 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with crossover |
|---|---|
| GVWR | 618 kg |