Victory Gunner Bobber
Victory Gunner Bobber to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1731 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters. Moc maksymalna wynosi 81 KM / 60.4 k, W przy 4810 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 130.2 Nm przy 2920 obr./min. Masa: 25.0 in / 635 mm.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
1731 ccm
Moc maksymalna
81 KM / 60.4 k, W przy 4810 obr./min
Moment obrotowy
130.2 Nm przy 2920 obr./min
Masa
25.0 in / 635 mm
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Gunner Bobber |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters |
|---|---|
| Pojemność | 1731 ccm |
| Średnica x skok | 101x108mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Wtrysk paliwa with dual 45mm throttle body |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 81 KM / 60.4 k, W przy 4810 obr./min |
| Moment obrotowy | 130.2 Nm przy 2920 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon, Fiber, Reinforced, Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm, Conventional Widelec teleskopowy, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tube gas, cast aluminiowa with rising rate linkage, napięcie wstępne regulowane spring |
| Hamulce przednie | Single 300 x 5mm/pływająca Rotor/4 Piston Calipers |
| Hamulce tylne | Single 300 x 5mm/pływająca Rotor/2 Piston Caliper |
| Opona przednia | 130/90 B16 67H Dunlop 491 E2-RWL |
| Opona tylna | 140/90 B16 77H Dunlop 491 E2-RWL |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 64.8 in / 1647 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 658 mm |
| Masa | 25.0 in / 635 mm |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 5.0 qts / 4.73 ltr |
|---|---|
| Układ wydechowy | Staggered slash-cut dual exhaust with crossover |
| Charging System | 48 amps max output |
| Akumulator | 12 volts / 18 amp hours |
| Brake System Type | Conventional |
| Front Wheel | 16 x 3.5 in |
| Rear Wheel | 16 x 3.5 in |
| Prześwit | 4.7 in / 120 mm |
| GVWR | 522 kg |