Victory Hammer 8-Ball
Victory Hammer 8-Ball to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Air / oil, , Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder. Masa: 305 kg.
Lata produkcji
2010
Masa
305 kg
Typ silnika
Air / oil, , Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Hammer 8-Ball |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Air / oil, , Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 101x102mm |
| Stopień sprężania | 8.7:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa with dual 45 mm throttle bodies |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Inverted cartridge Widelec teleskopowy fork, 43 mm diameter, 5.1 in 130 mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tube gas, cast aluminiowa with rising rate linkage, 3.0 in/76 mm travel, napięcie wstępne regulowane spring |
| Hamulce przednie | Single 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 130/70R18 |
| Opona tylna | 250/40R18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 660 mm |
|---|---|
| Masa | 305 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L/ 4.5 gal |
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | - / Elektryczny |
|---|---|
| Transmission / Drive | 5 biegów / Gaźnikon, Fiber, Reinforced, Pasek zębaty |