Victory Hammer 8-Ball
Victory Hammer 8-Ball to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1731 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 96.9 KM/ 71.3 k, W. Maksymalny moment obrotowy: 153Nm/ 15.6 kg-m. Masa: 305 kg.
Lata produkcji
2011-12
Pojemność
1731 ccm
Moc maksymalna
96.9 KM/ 71.3 k, W
Moment obrotowy
153Nm/ 15.6 kg-m
Masa
305 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Hammer 8-Ball |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1731 ccm |
| Średnica x skok | 101 x 108 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Air / oil |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa with dual 45mm throttle body |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 96.9 KM/ 71.3 k, W |
| Moment obrotowy | 153Nm/ 15.6 kg-m |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon, Fiber, Reinforced, Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Inverted cartridge Widelec teleskopowy fork, 43 mm diameter |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tube gas, cast aluminiowa with rising rate linkage, napięcie wstępne regulowane spring |
| Hamulce przednie | Single 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 130/70R18 |
| Opona tylna | 250/40R18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1689 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 305 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 5.0 qts / 4.73 ltr |
|---|---|
| Układ wydechowy | Staggered slash-cut dual exhaust with crossover |
| Akumulator | 12 volts / 18 amp hours |
| Primary Drive | Gear drive with torque compensator |
| Rakem | 33° |
| GVWR | 532 kg |
| Prześwit | 135 mm |