Victory High-Ball
Victory High-Ball to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1731 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters. Moc maksymalna wynosi 96.9 KM/ 71.3 k, W. Maksymalny moment obrotowy: 144 Nm / 14.6 kgf-m / 106 ft-lb. Masa: 340 kg.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
1731 ccm
Moc maksymalna
96.9 KM/ 71.3 k, W
Moment obrotowy
144 Nm / 14.6 kgf-m / 106 ft-lb
Masa
340 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory High-Ball |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters |
|---|---|
| Pojemność | 1731 ccm |
| Średnica x skok | 101x108mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny , Fuel, Injectionwithdual 45mmthrottlebodies |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 96.9 KM/ 71.3 k, W |
| Moment obrotowy | 144 Nm / 14.6 kgf-m / 106 ft-lb |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon fiber reinforced Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm, Conventional Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tube gas Cast aluminiowa with rising rate linkage, napięcie wstępne regulowane spring |
| Hamulce przednie | 2x 300mmpływającarotor4 pistoncaliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper, ABS |
| Opona przednia | 130/70-18 67H Dunlop 491 Elite II |
| Opona tylna | 140/90-16 77 H Dunlop D421 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1647 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 667 mm |
| Masa | 340 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with crossover |
|---|---|
| Pojemność oleju | 4.73 L / 5.0 US Quarts |
| Akumulator | 12V, 18 Ah |
| Prześwit | 120 mm |
| GVWR | 522 kg |