Victory Judge
Victory Judge to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1731 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters. Moc maksymalna wynosi 81 KM przy 4810 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 130.2 Nm przy 2920 obr./min. Masa: 300 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
1731 ccm
Moc maksymalna
81 KM przy 4810 obr./min
Moment obrotowy
130.2 Nm przy 2920 obr./min
Masa
300 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Judge |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters |
|---|---|
| Pojemność | 1731 ccm |
| Średnica x skok | 101x108mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Wtrysk paliwa with dual 45mm throttle body |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 81 KM przy 4810 obr./min |
| Moment obrotowy | 130.2 Nm przy 2920 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Gaźnikon, Fiber, Reinforced, Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm, Conventional Widelec teleskopowy, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tube gas Cast aluminiowa with rising rate linkage, napięcie wstępne regulowane spring, |
| Hamulce przednie | 2x 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 130/90-16 67H Dunlop Cruisemax |
| Opona tylna | 150/80-16 71H Dunlop Cruisemax |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 658 mm |
|---|---|
| Masa | 300 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 5.0 qts / 4.73 ltr |
|---|---|
| Układ wydechowy | Staggered slash-cut dual exhaust with crossover |
| Charging System | 48 amps max output |
| Akumulator | 12 volts / 18 amp hours |
| GVWR | 522 kg |