Victory Kingpin
Victory Kingpin to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1634 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder. Masa: 297 kg.
Lata produkcji
2010-12
Pojemność
1634 ccm
Masa
297 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Kingpin |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1634 ccm |
| Średnica x skok | 101x102mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Air / oil |
| Układ zasilania | Elektroniczny , Fuel, Injectionwith44mmthrottlebodies |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon, Fiber, Reinforced, Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Invertedcartridge, Widelec teleskopowyfork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tubegas forgedandcastaluminiowaw/rising-ratelinkage |
| Hamulce przednie | Single 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 130/70 -21 |
| Opona tylna | 180/55 B18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 673 mm |
|---|---|
| Masa | 297 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12 volts / 18 amp hours |
|---|---|
| GVWR | 549 kg |