Victory Kingpin Deluxe
Victory Kingpin Deluxe to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1507 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters. Masa: 297 kg.
Lata produkcji
2005
Pojemność
1507 ccm
Masa
297 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Kingpin Deluxe |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters |
|---|---|
| Pojemność | 1507 ccm |
| Średnica x skok | 97x102mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny , Fuel, Injectionwith44mmthrottlebodies |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Gaźnikon, Fiber, Reinforced, Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Invertedcartridge, Widelec teleskopowyfork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tubegas forgedandcastaluminiowaw/rising-ratelinkage100mmwheel travel, napięcie wstępneregulowanespring |
| Hamulce przednie | Single 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 130/70-18 |
| Opona tylna | 180/55-B18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 673 mm |
|---|---|
| Masa | 297 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| GVWR | 549 kg |
|---|