Victory Octane
Victory Octane to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1179 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) DOHC, 4 zaworów na cylinder, hydrauliczna lifters & cam Łańcuch adjusters. Moc maksymalna wynosi 104 KM / 77 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 76 ft-lb / 99 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 243 kg.
Lata produkcji
2016-17
Pojemność
1179 ccm
Moc maksymalna
104 KM / 77 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
76 ft-lb / 99 Nm przy 6000 obr./min
Masa
243 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) DOHC, 4 zaworów na cylinder, hydrauliczna lifters & cam Łańcuch adjusters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Octane |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) DOHC, 4 zaworów na cylinder, hydrauliczna lifters & cam Łańcuch adjusters |
|---|---|
| Pojemność | 1179 ccm |
| Średnica x skok | 101.0 X 73.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą cooled |
| Układ zasilania | Sequential Wtrysk paliwa with single 60mm throttle body |
| Rozrusznik | -Elektryczny |
| Moc maksymalna | 104 KM / 77 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 76 ft-lb / 99 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Cast-aluminiowa semi-double-Rama kołyskowa with tubular-steel Rama grzbietowas |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm, Damper tube forks with dual rate springs |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with dual ratesprings regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single298mm with 2 pistoncaliper, ABSStandardowe |
| Hamulce tylne | Single298mm with 1 pistoncaliper, ABSStandardowe |
| Opona przednia | 130/70-18 63H |
| Opona tylna | 160/70-17 76H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1578 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 658 mm |
| Masa | 243 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Dual staggered slash-cut with common volume |
|---|---|
| Pojemność oleju | 4.26 L |
| Final Drive Ratio | 2.536 : 1 |
| Front Wheel | 18 X 3.5-IN. CAST, Spoke |
| Rear Wheel | 17 X 4.5-IN. CAST 10-Spoke |
| Lean Angle | 32° |