Victory Vegas
Victory Vegas to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1507 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters. Masa: 280 kg.
Lata produkcji
2003-05
Pojemność
1507 ccm
Masa
280 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Vegas |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-05 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters |
|---|---|
| Pojemność | 1507 ccm |
| Średnica x skok | 97x102mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny fuelinjectionwith44mmthrottlebodies |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet/multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon fiberreinforced Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Conventional, Widelec teleskopowyfork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tubegas forgedandcastaluminiowawithrising-ratelinkageregulowanespring |
| Hamulce przednie | Single 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 80/90-21 |
| Opona tylna | 180/55-B18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1666 mm |
|---|---|
| Masa | 280 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Staggered slash-cut dual exhaust with common volume |
|---|---|
| Prześwit | 147 mm |