Victory Vegas
Victory Vegas to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1639 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder. Masa: 291 kg.
Lata produkcji
2008-09
Pojemność
1639 ccm
Masa
291 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Vegas |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008-09 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1639 ccm |
| Średnica x skok | 101x102mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Air / oil |
| Układ zasilania | Electronicfuelinjectionwith44mmthrottlebodies |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon fiberreinforced Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Invertedcartridge, Widelec teleskopowyfork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tubegas forgedandcastaluminiowawithrising-ratelinkage napięcie wstępneregulowanespring |
| Hamulce przednie | Single 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 80/90 -21 |
| Opona tylna | 180/55 R18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1684 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 673 mm |
| Masa | 291 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12 volts / 18 amp hours |
|---|---|
| Długość | 2438 mm |
| GVWR | 522 kg |