Victory Vegas 8-Ball
Victory Vegas 8-Ball to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1731 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters. Moc maksymalna wynosi 96.9 KM/ 71.3 k, W. Maksymalny moment obrotowy: 153Nm/ 15.6 kg-m. Masa: 290 kg.
Lata produkcji
2011-12
Pojemność
1731 ccm
Moc maksymalna
96.9 KM/ 71.3 k, W
Moment obrotowy
153Nm/ 15.6 kg-m
Masa
290 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Vegas 8-Ball |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters |
|---|---|
| Pojemność | 1731 ccm |
| Średnica x skok | 101x108mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny , Fuel, Injectionwith45mmthrottlebodies |
| Rozrusznik | -Elektryczny |
| Moc maksymalna | 96.9 KM/ 71.3 k, W |
| Moment obrotowy | 153Nm/ 15.6 kg-m |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon fiber reinforced Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm, Conventional Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tubegas forgedandcastaluminiowaw/rising-ratelinkagel, napięcie wstępneregulowanespring |
| Hamulce przednie | Single 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 80/90 -21 |
| Opona tylna | 180/55 B18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 640 mm / 25.2 i |
|---|---|
| Masa | 290 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with crossover |
|---|---|
| GVWR | 522 kg |