Victory Vegas Zach Ness
Victory Vegas Zach Ness to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1731 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters. Moc maksymalna wynosi 96.9 KM / 71.3 k, W. Maksymalny moment obrotowy: 153 Nm / / 113 ft/lb. Masa: 291 kg.
Lata produkcji
2011-12
Pojemność
1731 ccm
Moc maksymalna
96.9 KM / 71.3 k, W
Moment obrotowy
153 Nm / / 113 ft/lb
Masa
291 kg
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Vegas Zach Ness |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder, self-adjusting cam Łańcuchs, hydrauliczna lifters |
|---|---|
| Pojemność | 1731 ccm |
| Średnica x skok | 101x108mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny Wtrysk paliwa with dual 45mm throttle body |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 96.9 KM / 71.3 k, W |
| Moment obrotowy | 153 Nm / / 113 ft/lb |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Gaźnikon, Fiber, Reinforced, Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Invertedcartridge, Widelec teleskopowyfork, 130mmwheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tubegas forgedandcastaluminiowaw/rising-ratelinkage100mmwheel travel, napięcie wstępneregulowanespring |
| Hamulce przednie | Single 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 80/90 -21 |
| Opona tylna | 180/55 R18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 640 mm |
|---|---|
| Masa | 291 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / US 4.5 gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 5.0 qts / 4.73 ltr |
|---|---|
| Układ wydechowy | Staggered slash-cut dual exhaust with crossover |
| Charging System | 48 amps max output |
| Akumulator | 12 volts / 18 amp hours |
| GVWR | 522 kg |