Victory VegasLow
Victory VegasLow to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1634 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder.
Lata produkcji
2008-09
Pojemność
1634 ccm
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory VegasLow |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008-09 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1634 ccm |
| Średnica x skok | 101x102mm |
| Stopień sprężania | 8.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa with 45mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Gaźnikon, Fiber, Reinforced, Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Invertedcartridge, Widelec teleskopowyfork, 130mmwheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tubegas forgedandcastaluminiowaw/rising-ratelinkage100mmwheel travel, napięcie wstępneregulowanespring |
| Hamulce przednie | Single 300mmpływającarotor4 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Single 300mmpływającarotor2 pistoncaliper |
| Opona przednia | 80/90 R21 |
| Opona tylna | 180/55 R18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 640 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Staggered slash-cut dual exhaust with crossover |
|---|---|
| Dry-Weight | 298 kg |