Victory Vision Tour
Victory Vision Tour to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1731 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 146 Nm / 14.9 kgf-m / 108 ft-lb.
Lata produkcji
2011-12
Pojemność
1731 ccm
Moment obrotowy
146 Nm / 14.9 kgf-m / 108 ft-lb
Typ silnika
Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Victory Vision Tour |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 50° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) SOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1731 ccm |
| Średnica x skok | 101x108mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem / oil |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 146 Nm / 14.9 kgf-m / 108 ft-lb |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Gaźnikon, Fiber, Reinforced, Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Invertedcartridge, Widelec teleskopowyfork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single, mono-tubegas forgedandcastaluminiowa with constant-ratelinkage, air regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 300 mmpływającarotor4 pistoncaliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 300 mmpływającarotor2 pistoncaliper, ABS |
| Opona przednia | 130/70 R18, Dunlop Elite 3 |
| Opona tylna | 180/60 R16, Dunlop Elite 3 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1670 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 673 mm |
| Zbiornik paliwa | 22.7 L / 22.7 L |
Pozostałe dane
| Fuel System | Elektroniczny , Fuel, Injectionwithdual 45mmthrottlebodies |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 18 Ah |
| Układ wydechowy | Split, dual exhaust with crossover |
| Prześwit | 148 mm. |
| Front Wheel | 3.5 x 18 in. |
| Rear Wheel | 5.0 x 16 in. |
| GVWR | 643 kg |
| Dry-Weight | 394 kg |
| Pojemność oleju | 4.73 L / 5.0 US Quarts |
| Consumption Average | 5.4 L/100 km / 18.5 km/l / 43.6 US mpg |
| Top Speed (est.) | 200 km/h / 124 mph |
| Kolory | Solid black, Sunset red with black pinstripe, Gold mist |