VOR EN 400
VOR EN 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder. 4 zaworów na cylinder.. Masa: 109.5kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
399 ccm
Masa
109.5kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder. 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | VOR EN 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder. 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 60.1mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Perimetralframe, Cr, Mo, Ovalcross-sectionspars, aluminiowarearframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Progressive system Widelec odwrócony USD fork, Paioli Kayaba 46 mm |
| Zawieszenie tylne | SingleprogressivehydraulicznaÖhlinsshockabsorber, low-highspeedregulowanenapięcie wstępneextensionandtłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | Single 270mm, Tarcza, 2piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm, Tarcza, 1piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 130/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm / 58.5" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 930 mm / 36.6" |
| Masa | 109.5kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 295 mm / 11.6" |
|---|---|
| RearWheel Travel | 315 mm / 12.4" |
| Prześwit | 370 mm / 14.6" |
| WetWeight | 118kg |