VOR EN 450
VOR EN 450 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 444 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves per cylinder.. Masa: 118kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
444 ccm
Masa
118kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | VOR EN 450 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 444 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 60.1mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell 'Orto VHSB 38 mm flat side |
| Układ zapłonowy | Ducati electronic wet ignition |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Perimetralframe, Cr, Mo, Ovalcross-sectionspars, aluminiowarearframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Progressive system Widelec odwrócony USD fork, Paioli Kayaba 46 mm |
| Zawieszenie tylne | SingleprogressivehydraulicznaÖhlinsshockabsorber, low-highspeedregulowanenapięcie wstępneextensionandtłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | Single 270mm, Tarcza, 2piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm, Tarcza, 1piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm / 58.5" |
|---|---|
| Masa | 118kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Forced in wet crankcase |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 295 mm / 11.6" |
| RearWheel Travel | 315 mm / 12.4" |