VOR EN 503
VOR EN 503 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 503 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. 4 valves per cylinder.. Masa: 115kg.
Lata produkcji
2001
Pojemność
503 ccm
Masa
115kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | VOR EN 503 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 503 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 71mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto VHSB 38 mm flat side |
| Układ zapłonowy | SEM electronic with 140W alternator |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Perimetralframe, Cr, Mo, Ovalcross-sectionspars, aluminiowarearframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Progressive system Widelec odwrócony USD fork, Paioli Kayaba 46 mm |
| Zawieszenie tylne | SingleprogressivehydraulicznaÖhlinsshockabsorber, low-highspeedregulowanenapięcie wstępneextensionandtłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | Single 270mm, Tarcza, 2piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm, Tarcza, 1piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm / 58.5" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm / 37.8" |
| Masa | 115kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 295 mm / 11.6" |
|---|---|
| RearWheel Travel | 325 mm / 12.8" |
| Prześwit | 370 mm / 14.6" |
| Engine OilCapacity | 1.4 L / 3.0 US pts |