VOR SM 400
VOR SM 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder.. Masa: 115kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
399 ccm
Masa
115kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | VOR SM 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 60.1mm |
| Stopień sprężania | 12:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto, concentric, 38 mm Gaźnik, PHM38Z5 |
| Układ zapłonowy | SEM electronic |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Perimetralframe, Cr, Mo, Ovalcross-sectionspars, aluminiowarearframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Paioli UPSD, 46 mm |
| Zawieszenie tylne | SingleprogressivehydraulicznaÖhlinsshockabsorber, low-highspeedregulowanenapięcie wstępneextensionandtłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | Single 320mm, Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm, Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 - ZR17 |
| Opona tylna | 150/60 - ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm / 58.5" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 920 mm / 36.2" |
| Masa | 115kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK CR 7RK |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 260 mm / 10.2" |
| RearWheel Travel | 285 mm / 11.2" |
| Prześwit | 330 mm / 13.0" |
| Engine Oil Capacity | 1.4 L / 3.0 US pts |