VOR SM 450
VOR SM 450 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 444 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves per cylinder.. Masa: 122kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
444 ccm
Masa
122kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | VOR SM 450 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 444 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 60.1mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR, 39 mm |
| Układ zapłonowy | Ducati electronic wet ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Perimetralframe, Cr, Mo, Ovalcross-sectionspars, aluminiowarearframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Progressive system Widelec odwrócony USD fork, Paioli Kayaba 46 mm |
| Zawieszenie tylne | SingleprogressivehydraulicznaÖhlinsshockabsorber, low-highspeedregulowanenapięcie wstępneextensionandtłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | Single 320mm, Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm, Tarcza, 1piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 150/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm / 58.5" |
|---|---|
| Masa | 122kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Forced in wet crankcase |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 265 mm / 10.4" |
| RearWheel Travel | 275 mm / 10.8" |