VOR SM 530
VOR SM 530 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. 4 valves per cylinder.. Masa: 122kg.
Lata produkcji
2003
Masa
122kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | VOR SM 530 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 97 x 71mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 39mm Keihin FCR |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny / Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Perimetralframe, Cr, Mo, Ovalcross-sectionspars, aluminiowarearframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Progressive system Widelec odwrócony USD fork, Paioli Kayaba 46 mm |
| Zawieszenie tylne | SingleprogressivehydraulicznaÖhlinsshockabsorber, stroke295mm, low-highspeedregulowanenapięcie wstępneextensionandtłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | Single 320mm, Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm, Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 150/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm / 58.5" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm / 37.8" |
| Masa | 122kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 265 mm / 10.4" |
|---|---|
| RearWheel Travel | 275 mm / 10.8" |
| Prześwit | 330 mm / 13.0" |
| Engine OilCapacity | 1.4 L / 3.0 US pts |