Voxan Café-Racer
Voxan Café-Racer to motocykl drogowy o pojemności skokowej 996 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, 72°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4valvespercylinder. Moc maksymalna wynosi 108 KM / 80.5 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 110 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
2004-08
Pojemność
996 ccm
Moc maksymalna
108 KM / 80.5 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
110 Nm przy 6500 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Four stoke, 72°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4valvespercylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Voxan Café-Racer |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-08 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, 72°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4valvespercylinder |
|---|---|
| Pojemność | 996 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 10.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Magneti Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 108 KM / 80.5 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 110 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double aluminiowa tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Paioli widelec odwrócony USDs, 120mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny, 120mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |