Voxan GTV 1200
Voxan GTV 1200 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Four stoke, 72°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin). Moc maksymalna wynosi 106 KM. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 179 kg.
Lata produkcji
2010
Moc maksymalna
106 KM
Moment obrotowy
NA
Masa
179 kg
Typ silnika
Four stoke, 72°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Voxan GTV 1200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, 72°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Średnica x skok | 103 x 107 mm |
| Stopień sprężania | NA |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Electronically controlled Wtrysk paliwaed fuel injection |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 106 KM |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec odwrócony USD hydrauliczna forks |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 179 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |