Voxan Roadster
Voxan Roadster to motocykl drogowy o pojemności skokowej 996 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, 72°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4valvespercylinder. Moc maksymalna wynosi 100 KM / 72.9 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 103 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 185 kg.
Lata produkcji
1998-03
Pojemność
996 ccm
Moc maksymalna
100 KM / 72.9 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
103 Nm przy 6500 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Four stoke, 72°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4valvespercylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Voxan Roadster |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-03 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, 72°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4valvespercylinder |
|---|---|
| Pojemność | 996 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 10.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Magneti Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 100 KM / 72.9 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 103 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double aluminiowa tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 40mm widelec odwrócony USDs regulowane for tłumienie kompresji and tłumienie odbicia. |
| Zawieszenie tylne | WP underslung extension shock, regulowane for tłumienie kompresji, napięcie wstępne and tłumienie odbicia. |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 185 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 18 L |