Voxan Scrambler
Voxan Scrambler to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 996 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, 72°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4valvespercylinder. Moc maksymalna wynosi 85 KM / 62 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 103 Nm przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2001
Pojemność
996 ccm
Moc maksymalna
85 KM / 62 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
103 Nm przy 6500 obr./min
Typ silnika
Four stoke, 72°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4valvespercylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Voxan Scrambler |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, 72°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4valvespercylinder |
|---|---|
| Pojemność | 996 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Magneti Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85 KM / 62 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 103 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double aluminiowa tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Paoli Widelec teleskopowys, 155mm wheel travel |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , hydrauliczna adjusted. 160mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 150/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Zbiornik paliwa | 14.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 159 mm |
|---|---|
| Dry-Weight | 190 kg |