Vyrus 984 C3 2V
Vyrus 984 C3 2V to motocykl drogowy o pojemności skokowej 991 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 90.2 KM / 60.6 KW.
Lata produkcji
2011
Pojemność
991 ccm
Moc maksymalna
90.2 KM / 60.6 KW
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vyrus 984 C3 2V |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 991 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 71.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, |
| Układ zasilania | Elektroniczny efi euro 1 |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 90.2 KM / 60.6 KW |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Omega chassis with double swing arms |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Progressive with double system suspension w pełni regulowane |
| Zawieszenie tylne | Direct double system suspension w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza |
| Opona przednia | 120 70zr 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1365mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 150 kg |
|---|---|
| Reviews | Vyrus |