Vyrus 985 C3 4V
Vyrus 985 C3 4V to motocykl drogowy o pojemności skokowej 999 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 150 KM / 11.8 k, W. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 157 kg.
Lata produkcji
2006
Pojemność
999 ccm
Moc maksymalna
150 KM / 11.8 k, W
Moment obrotowy
NA
Masa
157 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Vyrus 985 C3 4V |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 999 ccm |
| Średnica x skok | 104 x 58.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny EFI euro 1 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 150 KM / 11.8 k, W |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double omega design |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Progressive link Double system |
| Zawieszenie tylne | Direct Double system |
| Hamulce przednie | 2x 320 mm tarcza pływającas |
| Hamulce tylne | Single 210 mm Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 120 75 ZR 17 |
| Opona tylna | 190 50 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Masa | 157 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14, 5 L |