Yamaha AG 175
Yamaha AG 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 171 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 13.7 KM przy 6500 obr./min. Masa: 99 kg.
Lata produkcji
1982-
Pojemność
171 ccm
Moc maksymalna
13.7 KM przy 6500 obr./min
Masa
99 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha AG 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 171 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 6.8;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni VM24SS 24mm slide type Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI , magneto type. |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 13.7 KM przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe type. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -21 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 99 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 7 Liters / 1.5gal |