Yamaha AG 200
Yamaha AG 200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 196 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 16 KM / 11.9 k, W przy 7000 obr./min. Masa: 127kg.
Lata produkcji
1985-
Pojemność
196 ccm
Moc maksymalna
16 KM / 11.9 k, W przy 7000 obr./min
Masa
127kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha AG 200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 196 ccm |
| Średnica x skok | 67.0 x 557 mm |
| Stopień sprężania | 9.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Moc maksymalna | 16 KM / 11.9 k, W przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple - Tarcza membranowa spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa semi Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Monocross |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-19-4PR |
| Opona tylna | .10-18-4PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1345 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 127kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | CDI |
|---|---|
| Caster Angle | 27, 9° |
| Prześwit | 245 mm |